zondag 5 februari 2012

Via het forum kunt u op eenvoudige wijze ervaringen delen of vragen stellen aan andere leden. Iedereen kan publieke forum lezen, maar als u een bericht op het forum wilt plaatsen moet u zich eerst op deze site registreren.

Op het forum gelden een aantal spelregels (lees daarvoor de gebruiksovereenkomst) . Wij houden ons het recht voor om berichten, die niet aan de spelregels voldoen, te verwijderen.

Vereniging Nederland-Noorwegen forum
HomeHomeVoor iedereenVoor iedereenAlgemeenAlgemeenNoorse vriendjes gezocht in NederlandNoorse vriendjes gezocht in Nederland
Vorige
 
Volgende
Nieuw bericht
27-12-2009 21:42
 

Hei! Wij zijn net verhuisd van Noorwegen naar Nederland. Ik wilde niet terug naar Nederland. Ik zoek nu leuke noorse vriendjes, liefst omgeving Utrecht, om Noors mee te praten, anders ga ik het vergeten. Nederlandse kinderen mogen natuurlijk ook reageren, als ze graag noors willen praten. Ik woonde in Helgeland, Dønna en spreek daardoor geen puur Bokmål, maar een mengeling met nynorsk.

Ik houd helemaal niet van gamen, zoals de meeste noren wel doen, maar wel veel van voetballen en lego en kletsen. Nieuwe Noorse vriendinnen zijn ook welkom, als je een beetje van de dingen houdt waar ik van houd.

Ik hoop echt snel iets te horen. Ik ben verdrietig dat ik terug naar Nederland moest. Hilsen, Kaj Prins

 
Nieuw bericht
28-12-2009 8:52
 

En ik ben 9 jaar, dat was ik vergeten te zeggen. Ik hoop snel iets van jullie te horen! Ha det Kaj

 
Vorige
 
Volgende
HomeHomeVoor iedereenVoor iedereenAlgemeenAlgemeenNoorse vriendjes gezocht in NederlandNoorse vriendjes gezocht in Nederland